Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою

Курс ЄШКО «Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою»

Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою

Проекти, креслення.
Курс «Дизайн та оформлення інтер’єру» познайомить вас з азами будівництва і капітального ремонту, навчить розробляти проекти, робити креслення і скетчі приміщень, виконувати електричні та сантехнічні схеми.
Робота з простором і освітленням.
Вас навчать економно використовувати кожен сантиметр простору, візуально його розширюючи і роблячи максимально зручним для проживання.
Стилі і тенденції.
Чим відрізняється модний інтер’єр від стильного? Які основні стилі інтер’єру, чи можна їх змішувати? Чи слід сліпо слідувати поточним тенденціям в оформленні інтер’єру? Про все це ми детально розповімо вам в наших уроках курсу «Дизайн та оформлення інтер’єру».

Завантаживши безкоштовний урок «Ешко» — Ваш шанс виграти Apple iPhone!!!

Скачать пробный урок «Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою»

Заказать полный курс «Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою»

 

 

 

«Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою»

Що таке дизайн інтер’єру? Просто гармонія кольору і форми? — Не тільки! Справжній професійний дизайн покликаний наповнити кожен сантиметр простору сенсом і красою. Неспроста затишне, красиве житло має якусь магічну силу — туди хочеться повертатися знову і знову.

Постійне перебування в гармонійному, зі смаком облаштованому будинку, сприяє повноцінному відпочинку, гарному настрою, успіхів на роботі — людина і сам «розквітає» в такому житлі.

Дизайн та оформлення інтер’єруЯким би не був Ваш ідеальний будинок, будинок-мрія, Ви можете і повинні наблизити мрію до реальності! Завдяки курсу ЄШКО «Дизайн та оформлення інтер’єру» Ви своїми силами, але базуючись на професійному підході, зможете створити в ньому затишок і комфорт, зробити його унікальним, відображає Ваш життєвий стиль, смак і соціальний статус.

Курси дизайну інтер’єру допоможуть Вам освоїти досить затребувану професію, навчать розбиратися в прийомах художнього і промислового оформлення приміщень. Ви навчитеся самостійно складати дизайн-проекти, починаючи від планування приміщення і закінчуючи найдрібнішими елементами декору. Спробувавши себе в практиці проектування, Ви зможете в квартирі, котеджі або офісі створити атмосферу, в максимальному ступені відповідає Вашій індивідуальності і вписується в наявні у Вас в розпорядженні квадратні метри.

Аргументи «ЗА» на користь навчання на дистанційних курсах ЄШКО

Ефективність: наша методика перевірена багаторічним досвідом. Швидкі практичні результати і зручна структура уроків стимулюють Вас до продовження навчання.
Універсальність: більшість курсів не вимагають попередньої підготовки і підходять для будь-якого віку.
Зручність: Ви самі вибираєте відповідний час, місце для занять і складаєте графік навчання.
Легкість: достатньо 30 хвилин занять в день для досягнення відмінних результатів. Поступове накопичення знань з переходом від простих понять до більш складним забезпечує міцні знання без напруги.
Підтримка: Ви завжди можете звернутися за допомогою до особистого викладачеві.
Можливості: Свідоцтво ЄШКО, безсумнівно, зміцнить Ваші позиції на ринку праці і принесе повагу близьких людей.

В рамках курсу «Дизайн та оформлення інтер’єру» Ви отримаєте:

  • 16 навчальних журналів з численними прикладами і вправами, що дозволяють з перших же уроків набувати практичних навичок і без зусиль засвоювати необхідні знання;
  • 32 домашніх завдання, які перевірятиме, оцінювати та коментувати Ваш особистий викладач. Домашні роботи можна виконувати в режимі онлайн в особистому кабінеті на сайті ЄШКО або письмово на спеціальних бланках з відправкою в поштовому конверті;
  • підсумковий екзаменаційний тест, який дозволить оцінити отримані знання;
  • додаткові можливості навчання та спілкування в Кампусі ЄШКО (соціальної мережі для учнів на курсах ЄШКО);
  • доступ до додаткових БЕЗКОШТОВНИМ електронним виданням: «Довідник для вступників до ЄШКО», журнал для студентів «Кур’єр ЄШКО».

Випускники курсу можуть отримати:

Свідоцтво.
Резюмуючи сказане, хочеться відзначити, що курси дизайну інтер’єру ЄШКО — це ґрунтовний довідник і настільна книга для практикуючого дизайнера, який завжди наполовину і виконроб, і будівельник. ЄШКО дає гарантію на отримані вами знання і підтверджує це свідченням.
Graduation Certificate — сертифікат англійською від засновника ЄШКО.