Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою

Вміння і навички від пройденого курсу «Дизайн та оформлення інтер’єру»

Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовоюПроекти, креслення.
Курс «Дизайн та оформлення інтер’єру» познайомить вас з азами будівництва і капітального ремонту, навчить розробляти проекти, робити креслення і скетчі приміщень, виконувати електричні та сантехнічні схеми.
Робота з простором і освітленням.
Вас навчать економно використовувати кожен сантиметр простору, візуально його розширюючи і роблячи максимально зручним для проживання.
Стилі і тенденції.
Чим відрізняється модний інтер’єр від стильного? Які основні стилі інтер’єру, чи можна їх змішувати? Чи слід сліпо слідувати поточним тенденціям в оформленні інтер’єру? Про все це ми детально розповімо вам в наших уроках курсу «Дизайн та оформлення інтер’єру».

Хочете переконатися, що навчання дизайну інтер’єру — це дійсно ваше? Скачайте пробний урок — це абсолютно безкоштовно.

Завантажити пробний курс "Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою"

 

Курс ЄШКО «Дизайн та оформлення інтер’єру з нуля»

Що таке дизайн інтер’єру? Просто гармонія кольору і форми? — Не тільки! Справжній професійний дизайн покликаний наповнити кожен сантиметр простору сенсом і красою. Неспроста затишне, красиве житло має якусь магічну силу — туди хочеться повертатися знову і знову.

Постійне перебування в гармонійному, зі смаком облаштованому будинку, сприяє повноцінному відпочинку, гарному настрою, успіхів на роботі — людина і сам «розквітає» в такому житлі.

Дизайн та оформлення інтер’єруЯким би не був Ваш ідеальний будинок, будинок-мрія, Ви можете і повинні наблизити мрію до реальності! Завдяки курсу ЄШКО «Дизайн та оформлення інтер’єру» Ви своїми силами, але базуючись на професійному підході, зможете створити в ньому затишок і комфорт, зробити його унікальним, відображає Ваш життєвий стиль, смак і соціальний статус.

Курси дизайну інтер’єру допоможуть Вам освоїти досить затребувану професію, навчать розбиратися в прийомах художнього і промислового оформлення приміщень. Ви навчитеся самостійно складати дизайн-проекти, починаючи від планування приміщення і закінчуючи найдрібнішими елементами декору. Спробувавши себе в практиці проектування, Ви зможете в квартирі, котеджі або офісі створити атмосферу, в максимальному ступені відповідає Вашій індивідуальності і вписується в наявні у Вас в розпорядженні квадратні метри.

Аргументи «ЗА» на користь навчання на дистанційних курсах ЄШКО

Ефективність: наша методика перевірена багаторічним досвідом. Швидкі практичні результати і зручна структура уроків стимулюють Вас до продовження навчання.
Універсальність: більшість курсів не вимагають попередньої підготовки і підходять для будь-якого віку.
Зручність: Ви самі вибираєте відповідний час, місце для занять і складаєте графік навчання.
Легкість: достатньо 30 хвилин занять в день для досягнення відмінних результатів. Поступове накопичення знань з переходом від простих понять до більш складним забезпечує міцні знання без напруги.
Підтримка: Ви завжди можете звернутися за допомогою до особистого викладачеві.
Можливості: Свідоцтво ЄШКО, безсумнівно, зміцнить Ваші позиції на ринку праці і принесе повагу близьких людей.

В рамках курсу «Дизайн та оформлення інтер’єру» Ви отримаєте:

  • 16 навчальних журналів з численними прикладами і вправами, що дозволяють з перших же уроків набувати практичних навичок і без зусиль засвоювати необхідні знання;
  • 32 домашніх завдання, які перевірятиме, оцінювати та коментувати Ваш особистий викладач. Домашні роботи можна виконувати в режимі онлайн в особистому кабінеті на сайті ЄШКО або письмово на спеціальних бланках з відправкою в поштовому конверті;
  • підсумковий екзаменаційний тест, який дозволить оцінити отримані знання;
  • додаткові можливості навчання та спілкування в Кампусі ЄШКО (соціальної мережі для учнів на курсах ЄШКО);
  • доступ до додаткових БЕЗКОШТОВНИМ електронним виданням: «Довідник для вступників до ЄШКО», журнал для студентів «Кур’єр ЄШКО».

Випускники курсу можуть отримати:

Свідоцтво.
Резюмуючи сказане, хочеться відзначити, що курси дизайну інтер’єру ЄШКО — це ґрунтовний довідник і настільна книга для практикуючого дизайнера, який завжди наполовину і виконроб, і будівельник. ЄШКО дає гарантію на отримані вами знання і підтверджує це свідченням.
Graduation Certificate — сертифікат англійською від засновника ЄШКО.