Основи бухгалтерського обліку українською мовою

Курс ЄШКО «Основи бухгалтерського обліку українською мовою»

Основи бухгалтерського обліку українською мовою

Бухгалтерський облік для початківців це:

 • Зрозумілі курси бухгалтера з нуля: не має значення, чи маєте Ви вищу або середню, технічна або гуманітарна освіта. Програма ЄШКО містить всі потрібні довідкові матеріали, підказки та пояснення, щоб зробити реальним навчання бухгалтерського обліку з нуля самостійно;
 • Постійний супровід особистого викладача: ми пропонуємо те, чого НЕ запропонує жоден самовчитель — кваліфікованого фахівця, Який відповість на питання, що виникають в процесі навчання, дасть пораду, допоможе з мотивацією;
 • Дистанційне навчання: Вам не потрібно виділяти час, щоб відвідувати курси бухгалтерського обліку, приїжджати на сесії або іспити — все навчання проводиться дистанційно, що дозволяє придбати нові знання не вносить Розлади в звичний спосіб життя;
 • Помірна ціна: дистанційна освіта обійдеться дешевше, ніж очні заняття.

Скачав бесплатный урок «Ешко» – Ваш шанс выиграть Apple iPhone!!!

Скачать пробный урок «Основи бухгалтерського обліку українською мовою»

Заказать полный курс «Основи бухгалтерського обліку українською мовою»

 

 

 

На кого розраховано курс «Основи бухгалтерського обліку українською мовою»?

Відповідальний, цілеспрямований, усе робить якісно і вчасно. Про кого йдеться? Звичайно ж, про бухгалтера, про ідеального бухгалтера. Щиро кажучи, у цій професії інших не повинно й бути. Бухгалтер – затребувана та шанована людина на будь-якому підприємстві, яка непогано заробляє, якщо робить усе бездоганно.

Основы бухгалтерского учетаВи теж хочете опанувати цю професію? Шукаєте бухгалтерські курси, які пристосовані для початківців? Чи ви вже цікавились бухгалтерським фінансовим обліком, колись вже навчалися на курсах бухгалтерів, проте хочете підвищити свій рівень знань і набути практичних навичок?

Пропонуємо оптимальний варіант – дистанційні курси бухгалтерського обліку, які можна опановувати вдома. Отже, ви навчаєтеся, коли вам зручно. До речі, вам буде забезпечено підтримку особистого викладача. З ним завжди можна порадитися, поставити запитання, які виникають під час навчання.

Завдяки унікальній методиці матеріал курсу засвоюється швидко і невимушено. До речі, виконуючи вправи, що містять теоретичні відомості з обліку і аудиту, ви навчаєтеся і водночас закріплюєте навички на практиці. Це прискорює процес навчання.

Аргументи «ЗА» на користь навчання на дистанційних курсах ЄШКО

 • Ефективність: наша методика перевірена багаторічним досвідом. Швидкі практичні результати і зручна структура уроків стимулюють Вас до продовження навчання.
 • Універсальність: більшість курсів не вимагають попередньої підготовки і підходять для будь-якого віку.
 • Зручність: Ви самі вибираєте відповідний час, місце для занять і складаєте графік навчання.
 • Легкість: достатньо 30 хвилин занять в день для досягнення відмінних результатів. Поступове накопичення знань з переходом від простих понять до більш складним забезпечує міцні знання без напруги.
 • Підтримка: Ви завжди можете звернутися за допомогою до особистого викладачеві.
 • Можливості: Свідоцтво ЄШКО, безсумнівно, зміцнить Ваші позиції на ринку праці і принесе повагу близьких людей.

Навички та вміння від пройденого курсу

Матеріал курсу – це універсальний самовчитель з основ бухгалтерського обліку, в якому ви знайдете інформацію з теоретичних основ предмету та спеціальні практичні вправи.

Курс містить зразки складання певних звітів, відомостей, ордерів (саме те, що потрібне для бухгалтерського обліку на підприємстві).

Пропонуємо вашій увазі наступні теми:

 • управління витратами, планування і контроль доходів і витрат; облік витрат майбутніх періодів;
 • зміни розміру власного капіталу; баланс та інвентаризація;
 • дебіторська заборгованість і резерв сумнівних боргів; облік амортизації основних засобів;
 • аналітичний облік і його організація та багато інших тем.

На наших уроках бухгалтерського обліку ми розповімо вам про інвестиції, ви також дізнаєтеся, як їх можна залучати; зрозумієте відмінності між малими і середніми підприємствами, багато уваги у курсі приділено показникам фінансового стану підприємства, програмі 1С бухгалтерія.

Отже, не докладаючи певних зусиль, ви швидко і невимушено опануєте матеріал, що містить важливу інформацію з принципів бухгалтерського обліку. Також на вас чекають цікаві факти з історії та теорії бухгалтерського обліку. Наш матеріал водночас має і практичну спрямованість: опанувавши урок, студент відразу ж розуміє, де і яким чином зможе застосувати здобуті знання. Завершивши навчання, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді під час працевлаштування.